Blog Widget by LinkWithin

Pocketful of Sunshine

16 Ocak 2010 Cumartesi | |



The Ugly Truth belkide en sevdiğim romantik komedi. tabi bunda Gerard Butler 'ın rolü azımsanamayacak derecede fazla. ama o olmasada sevimli bi romantik komedi olurdu. şimdi asıl amacım filmden bahsetmek değil tabiiki. sinemada izlerken ne güzel şarkıymış bu, eve gidince bi şekilde tedarik etmeliyim diyip unuttuğum, daha sonra şunu bi dinlesene şahane bi şarkı diye arkadaşımın attığı ve şarkıyı dinleyince işte bu o dediğim Natasha Bedinfield 'ın Pocketful of Sunshine ' ı bugün sizlere de dinletmek istediğim şarkı.

o günden beri her sabah en az bi doz alıyorum bu şarkıyı. cidden insana neşe veren bi şarkı. ki ben güneş delisi bi insan olduğumdan şarkının sözlerinin içinde sunshine geçmesi bile yetiyo mutlu olmam için.
Natasha Anne Bedingfield 26 Kasım 1981 İngiltere doğumlu. nerden hatırlıyo olabilirim bu sesi diye düşüneniniz varsa Pantene reklamını hatırlamanız yeterli. fonda Natasha Bedingfield 'ın Unwritten 'ı var çünkü. -reklama bakmak isteyenler için üstüne tık tık.-Pocketful of Sunshine ise Natasha Bedingfield 'ın 2008 de çıkardığı albümüyle aynı ismi taşıyo.Amerika listelerinde 3.lüğe tırmanma başarısını göstermiş leziz bi şarkı.



işte The Ugly Truth ve Pocketful of Sunshine uyumu. bunu görmelisiniz diye düşündüm.
sözleri , çeviri , klibi ve ekşi sözlük yorumları için üstlerine birer tık.
seveceğinizi umut ettiğim çok eğleceli bi şarkı. heleki filmi izlediyseniz zaten eminim ki size benim gibi aramışsınızdır bu şarkıyı. iyi dinlemeler.

2 yorum:

Entertainment Booking Agency dedi ki...

I absolutely admire your blog.I can see you are putting a lot of effort and hard work on your posts, I'm sure I'd visit here more often. You may also want to visit my site. It's about impersonator, acrobatics, unicycling, mentalist and a lot more about other forms of entertainment. Just check it out...

Poseidon dedi ki...

thank you :)