Blog Widget by LinkWithin

"Love hurts, but sometimes it's a good hurt."

4 Ekim 2010 Pazartesi | |


çok direndim bu şarkıyı yazmıyim diye çünkü bi sürü blogda gördüm bunu ama dayanamadım artık çünkü ben de çok seviyorum ayrıca da burası benim bloğum istediğimi yazarım. - bi huh smile 'ım eksik resmen. 0-6 yaş-her neyse bu şarkı için saçmalamaya mahal vermek istemiyorum çünkü baya baya seviyorum.
Incubus'un en güzel şarkısı mı Love Hurts? galiba evet. diğerlerinin da hakkını yemek istemiyorum. şarkının başı nasıl başlıyor öyle aman tanrım demek istiyorum bi orda. yavaş yavaş sarıyo şarkı sizi. sonra da esir ediyo kendine.bi bakıyosunuz ki shuffle'a kaç kez dinlemişsiniz siz şaşıyosunuz. sözleri biraz arabesk kabulumdür. ama iyi gidiyo yahu müzikle.birazda mazoşistçe mesela"Love Hurts, but sometimes it's good hurt, and it feels like i'm alive." kısmı. ama gel gör ki şarkının öyle bi kısmı var ki bence burda sözler muhteşem. yazayım hemen.
"Sometimes when i'm alone i wonder
Is there a spell that i'm an under
Keeping me from seeing the real thing."
Incubus Amerika'nın California eyaletinde kurulmuş bi alternatif rock müziği grubu. şu anki üyeleri Brandon Boyd vokal gitar ve perküsyonda, Mike Einziger baş gitarist , piyano ve geri vokalde, Jose Pasillas davulda ve perküsyonda, Chris Kilmore klavyede, Ben Kenney bass gitar ve geri vokalde. Love Hurts'de 2006 'da çıkan 8.stüdyo albümleri Light Grenades' den.
sözleri, çevirisi ve ekşi sözlük yorumları için üstlerine tıklamanız yeterli.
aşmış bi şarkı bence.gerek melodisi gerekse arabesk ama etkileyici sözleriyle. Brandon sesi de artısı haliyle.benm susayım da şarkı konuşsun. iyi dinlemeler.


0 yorum: